Podmínky užívání

Úvod

Podmínky užívání webu Remax Schopnosti Stomatologie definují a omezují podmínky, za kterých můžete web remax-ability.cz využívat. Tento dokument je právně závazný a ovlivňuje vaše práva a povinnosti při používání webu. Čtením a souhlasem s těmito podmínkami vyjadřujete svůj souhlas se všemi aspekty v těchto podmínkách uvedených. Pokud s některou částí těchto podmínek nesouhlasíte, neměli byste web využívat. Tyto podmínky jsou průběžně aktualizovány a mohou se bez předchozího upozornění měnit.

Používání obsahu webu

Veškerý obsah na webu Remax Schopnosti Stomatologie, včetně textů, grafiky, obrazů, video materiálů a dalších, je chráněn autorským právem a jeho kopírování, šíření, publikování případně jiné využití je možné pouze s předchozím písemným souhlasem vlastníka webu. Uživatel se zavazuje nevyužívat obsah webu k protiprávním účelům a zavazuje se dodržovat platné zákony České republiky, včetně autorského zákona.

Informace poskytované na webu

Informace uvedené na webu Remax Schopnosti Stomatologie jsou poskytované pouze pro obecné informační účely a neměly by být brány jako odborná konzultace či náhrada odborného dentálního nebo lékařského poradenství. Web nenese zodpovědnost za rozhodnutí uživatele učiněná na základě informací poskytnutých na tomto webu.

Ochrana osobních údajů

Webová stránka respektuje a chrání soukromí uživatelů a zavazuje se k zachování jejich osobních údajů v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Osobní údaje poskytnuté uživatelem prostřednictvím webu budou zpracovávány pouze za účelem, pro který byly poskytnuty, a nebudou sdíleny s třetími stranami bez vědomí a souhlasu uživatele.

Změny podmínek užívání

Vlastník webu, Tomáš Novotný, si vyhrazuje právo kdykoliv aktualizovat nebo změnit tyto podmínky užívání bez předchozího upozornění. Je povinností uživatele pravidelně kontrolovat, zda nedošlo k změnám v podmínkách. Pokračovaným používáním webu vyjadřujete souhlas s aktuálně platnými podmínkami užívání.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek nebo potřeby poskytnout zpětnou vazbu ohledně podmínek užívání, prosím kontaktujte vlastníka webu na email: [email protected]. Adresa pro písemnou korespondenci je Gorazdova 54/3, 301 00 Plzeň, Česká republika. Vaše otázky a připomínky jsou pro nás důležité a budeme se snažit, aby na ně bylo reagováno v co nejkratším možném čase.

Tomáš Novotný
Napsal Tomáš Novotný
Jsem známý stomatolog s vlastní praxí v Plzni. Mojí specializací je prevence zubního kazu a parodontitídy. Jsem také autorem četných článků a blogových příspěvků na téma péče o zuby. Mým největším cílem je vždy poskytnout pacientům nejlepší možnou péči a pomoci jim dosáhnout zdravého a krásného úsměvu. Navíc, ve své volné době, rád píši odborné texty na téma péče o zuby pro různé stomatologické časopisy a webové stránky.

Napsat komentář