Ochrana osobních údajů

Úvod

V rámci poskytování našich služeb a informací souvisejících se stomatologií respektujeme a chráníme Vaše osobní údaje. Tento dokument, tj. politika ochrany osobních údajů, má za cíl informovat o tom, jaké druhy dat sbíráme, pro jaké účely je využíváme, jak jsou tato data chráněna a jaké jsou Vaše práva spojená s ochranou Vašich osobních informací. Pravidelně aktualizujeme naše postupy ochrany osobních údajů, abychom zajistili jejich maximální bezpečnost a soulad s platnými právními předpisy.

Sebrání a využívání osobních údajů

Když návštěvník přijde na naše webové stránky, můžeme sbírat různé typy informací, jako jsou kontaktní údaje (jméno, adresa, email), informace o používání naší stránky a případná komunikace mezi námi. Především tyto osobní údaje využíváme pro zajištění kvalitních služeb, odpovědí na dotazy a rovněž k zasílání informačních bulletinů, pokud k tomu udělíte svůj souhlas. Důrazně dbáme na to, aby osobní údaje byly zpracovávány transparentně, přiměřeně a s přísným dodržením zákonnosti.

Právo subjektu údajů

Každý návštěvník naší webové stránky má právo být informován o zpracování svých osobních údajů, právo na přístup k těmto údajům, opravu, odstranění nebo omezení zpracování. Má rovněž právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Poskytujeme informace o tom, jak a u koho můžete svá práva uplatnit a to bez zbytečných průtahů a ve všech případech do jednoho měsíce od obdržení požadavku.

Dělení a předávání údajů třetím stranám

Ochrana a bezpečnost Vašich osobních údajů jsou pro nás prioritou. Vaše osobní údaje nejsou předávány třetím stranám bez Vašeho explicitního souhlasu, vyjma situací, kdy tak vyžaduje zákon nebo jsou takto sdíleny na základě platných právních předpisů.

Zabezpečení a ochrana dat

Naše webové stránky a interní systémy jsou vybaveny bezpečnostními opatřeními, která chrání osobní údaje před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou nebo poškozením. Veškerá data jsou pravidelně zálohována a my dbáme na to, abychom neustále zlepšovali naše zabezpečení v reakci na nové hrozby a nejnovější technologické trendy.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně ochrany osobních údajů, prosím, neváhejte se obrátit na nás na adresu [email protected]. Majitel webu Remax Schopnosti Stomatologie je Tomáš Novotný, jehož adresu naleznete: Gorazdova 54/3, 301 00 Plzeň, Česká republika.

Tomáš Novotný
Napsal Tomáš Novotný
Jsem známý stomatolog s vlastní praxí v Plzni. Mojí specializací je prevence zubního kazu a parodontitídy. Jsem také autorem četných článků a blogových příspěvků na téma péče o zuby. Mým největším cílem je vždy poskytnout pacientům nejlepší možnou péči a pomoci jim dosáhnout zdravého a krásného úsměvu. Navíc, ve své volné době, rád píši odborné texty na téma péče o zuby pro různé stomatologické časopisy a webové stránky.

Napsat komentář